Ритуальні послуги

ОРГАНІЗАЦІЯ ПОХОРОНУ ТА НАДАННЯ РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ


Відхід Людини в інше життя – це завжди трагедія і біль для родичів та друзів. Ця сумна подія трапляється у кожного з нас, бо процес народження і смерті – безперервний. В такі тяжкі хвилини людину застає розпач, біль, розгубленість. А попереду ще організація обряду поховання із всіма труднощами та проблемами.


Тому наша компанія пропонує перекласти частину Ваших турбот на себе і організувати весь процес похорону. Основна наша спеціалізація – надання якісних послуг по організації похорону, дотримання всіх необхідних ритуальних традицій і обрядів.


ПРОДАЖ ТОВАРІВ РИТУАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ


Ми надаємо широкий вибір ритуальних товарів:


НАДАННЯ РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ


Пропонуємо таку послугу як виклик ритуального агента для організації всього обряду поховання. Ця людина може самостійно або разом з Вами оформити всі необхідні документи і замовити послуги, а саме:ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ НАДМОГИЛЬНИХ СПОРУД


Однією із важливих послуг нашої фірми є виготовлення і встановлення пам’ятників та гробівців (склепів) на всіх кладовищах м. Львова і області. Наші фахівці запропонують величезний вибір продукції з мармурової крихти та граніту. На гранітних плитах виконуються всі види ручних гравірувальних робіт професійними художниками. При оформленні замовлення відсутня передоплата (розрахунок тільки після виконання і приймання Замовником робіт). Також приймаються замовлення на реставрацію старих пам’ятників, обкладання бруківкою навколо могили тощо. Діє система знижок і розстрочок.


При потребі Ви можете замовити послугу постійного догляду за могилою близької людини.


У всіх підрозділах нашої компанії працюють досвічені, компетентні, чуйні, доброзичливі працівники, які завжди допоможуть Вам у тяжку хвилину, допоможуть вирішити непосильні для Вас питання. Оскільки на ринку ритуальних послуг ми знаходимось понад 10 років, ми можемо дозволити собі досить низькі ціни на продукцію і послуги, гнучку систему знижок і розтермінувань платежів.