Одинарні з крихти

Одинарні пам’ятники з крихти


Надгробні одинарні пам’ятники з крихти для багатьох є оптимальним варіантом декоративного оформлення могили близької людини. Подібні монументи пропонують кілька основних переваг, завдяки яким вони дуже популярні у широкого кола користувачів.


Що таке одинарні пам’ятники  крихти


Мармурова крихта ‒ це мармурова фракція. При правильній обробці цей матеріал відрізняється не тільки неймовірно красивим зовнішнім виглядом, а й чудовою зносостійкістю, яка дозволяє забезпечити красиве оздоблення могили протягом тривалого терміну.


Для виготовлення одинарних пам’ятників з крихти використовуються такі матеріали:


Подібна суміш матеріалів заливається у спеціальну форму, де успішно застригає. Для більшої міцності в процесі пам’ятник з крихти додатково армується. Після того, як суміш застигла, пам’ятник дістається з форми та висушується. Для того, щоб його поверхня відрізнялася красивим зовнішнім виглядом, крихта шліфується абразивним методом на спеціальному обладнанні.


Основні переваги одинарних пам’ятників з крихти


Вартість подібних монументів є основною їх перевагою. Якщо у вас досить обмежений бюджет на декоративне оформлення могили, то ціна на одинарні пам’ятники з крихти зможе вас приємно здивувати.


До інших переваг пам’ятнику з крихти варто віднести:Одинарні пам’ятники з крихти у Львові ви можете замовити у компанії «Пам’ятники Львова». Ми завжди пропонуємо для своїх клієнтів послуги та вироби високої якості, які допоможуть вам чудово вшанувати пам’ять близької людини.