Одинарні комбіновані

Одинарні комбіновані пам’ятники


Пам’ятники комбіновані одинарні передбачають в процесі виробництва використання відразу кількох матеріалів, це комбінація мармурової крихти та граніту. Такий монумент зможе слугувати багато десятиліть, зберігаючи при цьому чудовий зовнішній вигляд.


Що таке комбіновані пам’ятники


Як вже було сказано, комбіновані пам’ятники складаються з кількох матеріалів, які можуть відрізнятися як зовнішнім виглядом, так і експлуатаційними характеристиками. Таким чином у замовника з’являються більш широкі можливості щодо оформлення монументу для вшанування близької людини.


За допомогою одинарних пам’ятників прикрашають могилу однієї людини. З першого погляду може здатися, що такі пам’ятники мають виготовлятися довше, але майстри нашої компанії зможуть виконати ваше замовлення в обумовлений завчасно термін.


Ціни на одинарні комбіновані пам’ятники мають вищу вартість, наприклад, за пам’ятники з крихти. Однак використання високоякісних матеріалів дозволяє розраховувати на більш тривалий термін використання й зносостійкість монументу.


Виготовлення одинарних комбінованих пам’ятників відбувається на спеціальному обладнанні, яке дозволяє творити різноманітні форми й декоративно прикрашати виріб.


Основні переваги комбінованих пам’ятників.


До основних переваг пам’ятників з комбінованих матеріалів варто віднести:Замовити одинарні комбіновані пам’ятники у Львові можна в компанії «Пам’ятники Львова». Протягом багатьох років ми незмінне пропонуємо нашим замовникам високий сервіс обслуговування та неймовірну якість виробів, які завжди дозволяють достойно вшанувати пам’ять померлих близьких людей.