3D моделі

3D-моделі надмогильних пам’ятників


Створення моделі пам’ятнику ‒ це один з найперших етапів для його виготовлення. При цьому сучасні графічні програми дозволяють чітку візуалізувати майбутній монумент. Таким чином клієнт отримує можливість ввести свої корективи в проект ще на етапі його розробки, що значно здешевлює виробництво пам’ятнику. Надмогильні пам’ятники у 3D-моделі ‒ це чудова можливість, яка допоможе вам підібрати найбільш оптимальний варіант під власні вимоги.


Переваги 3D-моделей пам’ятників


Варто зазначити, що створення моделі пам’ятнику в графічній програмі передбачає не тільки звичайну візуалізацію. Дизайнер створює макет на основі реальних технічних показників, що дозволяє виготовити монумент за усіма вказаними характеристиками. Якщо раніше ритуальним агентствам доводилось звертатися до художників, які намагалися створити об’ємний ефект на папері, то тепер ви можете передчасно чітко роздивитися макет проекту й з легкістю запропонувати свої корективи.


Якщо ви хочете замовити виготовлення 3D-моделей надмогильних пам’ятників, то сміливо розраховуйте на такі основні переваги:Переваги співпраці з ритуальним агентством «Пам’ятники Львова»


Варто зазначити, що створити 3D-модель пам’ятнику може практично будь-який дизайнер, який непогано володіє графічною програмою. Однак, це не означає, що такий пам’ятник можна буде втілити в життя. Аматорами не враховуються особливості обробки матеріалів, а також можливості сучасних інструментів.


Замовляючи 3D-моделі надмогильних пам’ятників у Львові в нашій компанії, ви можете розраховувати на те, що макет проекту буде виконаний з урахуванням всіх технічних вимог. Таким чином фізична реалізація пам’ятнику нічим не буде відрізнятися від віртуального аналогу.